MediaBiznes

Budowa
sieci kablowych

Sieć lokalna (LAN – Local Area Network) jest nowoczesną technologią rozszerzania sieci telekomunikacyjnej. Charakteryzuje się między innymi wysokim wskaźnikiem transferu danych i nie wymaga budowania zaawansowanej infrastruktury.
Firma MediaNET oferuje swoim klientom dostęp do najnowocześniejszych instalacji. Zajmujemy się pomiarem, projektem, okablowaniem, nadzorem i utrzymaniem stworzonych przez nas zasobów. Nasz zespół wyspecjalizowanych inżynierów i techników daje gwarancję jakości i niezawodności wykonywanych usług.

 

Okablowanie strukturalne

Zajmujemy się okablowaniem sieci w kategoriach 5e, 6 i wyższych, umożliwiającym stworzenie nowoczesnych łączy telekomunikacyjnych dla Twojej firmy. Nasza oferta obejmuje pomiar i konstrukcję infrastruktury. Dajemy także gwarancję na nasze usługi oraz – na życzenie klienta – zdobywamy gwarancję producenta okablowania.

Szkielet światłowodowy

Utworzenie niezawodnej sieci światłowodowej zapewnia nieprzerwany dostęp do jej zasobów i gwarantuje długowieczność instalacji bez konieczności jej renowacji, czy przebudowy, która w przyszłości mogłaby zwiększyć koszty eksploatacji. Dbamy o wysoką jakość szkieletów połączeń światłowodowych wykonanych przez naszą firmę.

Zasilanie dedykowane

By Twoja sieć teleinformatyczna była niezawodna, konieczne jest powzięcie odpowiednich środków ostrożności, które podtrzymają instalację w razie niespodziewanych komplikacji. Na specjalne zamówienie klienta przygotowujemy projekt oraz wykonujemy obwody i rozdzielnie elektryczne, które zapewnią Twojej infrastrukturze telekomunikacyjnej wystarczającą do prawidłowego funkcjonowania systemu ilość energii.

Oferujemy szeroką paletę rozwiązań, takich jak: zasilacze UPS, siłownie AC/DC oraz agregaty prądotwórcze, których montażem zajmą się wyspecjalizowani inżynierowie z uprawnieniami SEP, upoważniającymi do eksploatacji urządzeń powyżej 1kV.

Urządzenia aktywne

Godny zaufania partner biznesowy, jakim jest MediaNET, współpracuje z wieloma liderami na rynku technologicznym. Dzięki pomocy firm, oferujących tylko najwyższej jakości, nowoczesne urządzenia teleinformatyczne, jesteśmy w stanie wyposażyć Twoją firmę w specjalistyczny i niezawodny sprzęt, taki jak: routery, switche, firewalle, serwery, systemy magazynowania danych, systemy VoIP, centrale telefoniczne, konwertery światłowodowe, multiplexy i modemy.

Wyposażenie serwerowni – Data Center

By oferta partnera biznesowego MediaNET była kompletna, oferujemy naszym klientom także bezpieczną i innowacyjną serwerownię, dostosowaną do panujących na rynku norm. Wykorzystując najnowsze technologię i nasze wieloletnie doświadczenie wyposażymy twoją serwerownię w niezawodną kontrolę dostępu, klimatyzację, instalację przeciwpożarową oraz specjalną podłogę techniczną, a także podstawowy, specjalistyczny sprzęt.