MediaBiznes

Transmisja danych
PP i PMP

Dzięki technologii transmisji danych metodą punkt-punkt i punkt-wielopunkt MediaNET oferuje swoim klientom stałe i niezawodne połączenie między wybranymi przez Ciebie oddziałami firmy.

Zaufaj nam, tak jak zaufały nam już tysiące użytkowników na terenie całej Polski, a my zapewnimy ci stały, niezawodny i bezpieczny dostęp do sieci. Postaw na najwyższą jakość i uczciwość firmy MediaNET.

Usługi MediaNET charakteryzują się:

  • uniwersalnością

  • bezpieczeństwem

  • kompleksowością

  • atrakcyjną ceną

Szczegóły oferty:

W naszej ofercie znajdują się:

Nasze usługi:

Możliwości sieci MPLS

Dzięki technologii MPLS firma MediaNET zainstaluje w Twoim przedsiębiorstwie sieć teleinformatyczną, pozwalającą na swobodną transmisję danych, do której dostęp mają jedynie wybrani użytkownicy.

W trosce o bezpieczeństwo przesyłanych pakietów oferowana przez nas sieć telekomunikacyjna jest nie tylko oddzielona od publicznej, ale także precyzyjnie kontrolowana nie tylko pod względem obecności niepowołanych jednostek, ale także w kontekście dbania o minimalny procent opóźnień transmisyjnych i utraty pakietów.

Korzystając z sieci korporacyjnej, stworzonej przez MediaNET, zyskujesz możliwość ustalenia spersonalizowanej przepustowości i aż do 5 klas użytkownika. Wykorzystujemy wysokowydajną, nowoczesną technologię CoS (Class of Service), która pozwala na elastyczne dostosowanie naszych usług do twoich potrzeb.

Nasza wieloletnia działalność na rynku pozwala nam zaoferować Twojej firmie najwyższej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. Dzięki złożonemu procesowi tworzenia konceptu instalacji jesteśmy w stanie zoptymalizować świadczoną usługę i zaproponować Ci najbardziej korzystne i efektywne rozwiązanie.

Twoja prywatna sieć korporacyjna – MPLS 

Nowoczesna technologia MPLS zapewnia klientowi bezpieczne i niezawodne połączenie z wybranymi oddziałami firmy przy użyciu protokołu IP i wydzielonej sieci szkieletowej.

Transmisja danych oparta na technologii MPLS (Multiprotocol Label Switching) i QoS (Quality of Service) gwarantuje, że najważniejszym pakietom informacji zostanie nadany priorytet, czyli że będą one miały pierwszeństwo w sieci przed mniej ważnymi, standardowymi operacjami.

Firma MediaNET zadba o bezpieczeństwo Twoich danych, chroniąc je przed przechwyceniem przez osoby trzecie. Dajemy gwarancję niezawodności naszego pasma, dostosowanego do standardów SLA (Service Level Agreement).