MediaBiznes

Wsparcie IT 
dla Twojej firmy

W dobie cyfryzacji, mobilności i większego niż kiedykolwiek wcześniej znaczenia bezpieczeństwa, jesteśmy partnerem, który sprosta wszelkim wyzwaniom w obszarze IT.

Dedykowane rozwiązania

Dostarczamy dedykowane rozwiązania informatyczne dla firm, urzędów i szkół. Projektujemy i wykonujemy sieci światłowodowe i biurowe sieci LAN. Asystujemy, doradzamy i wdrażamy sprzęt komputerowy wraz z oprogramowaniem. Oferujemy wszystkie potrzebne rozwiązania: od komputerów, serwerów i drukarek, przez aktywne i pasywne elementy sieci teleinformatycznych, po oprogramowanie. Współpracujemy z czołowymi producentami sprzętu i oprogramowania oraz z głównymi dystrybutorami i dostawcami, co przekłada się na konkurencyjność cenową oraz stabilność i bezawaryjność rozwiązań.

 

Wiemy, jak ważna jest dla Państwa niezawodność  sprzętu oraz obsługi przed i posprzedażowej dlatego z naszej strony deklarujemy:

 

Gwarancja jakości 

Jesteśmy zespołem inżynierów i specjalistów IT, których jakość pracy potwierdzają nie tylko certyfikaty, ale przede wszytkim udane wdrożenia i powracający do nas stali Klienci. Z naszych rozwiązań korzystają m.in. Ministerstwo Rozwoju oraz ZGN w Warszawie.

Oddając infrastrukturę IT w nasze ręce, mają Państwo pewność innowacyjnych i idealnie dopasowanych rozwiązań, korzystnych warunków cenowych oraz współpracy z partnerem, na którym można polegać. 

Z przyjemnością spotkamy się z Państwem w świecie rzeczywistym lub online, by porozmawiać o szczegółach, poznać specyfikę Państwa pracy i przygotować konkretną propozycję. Jeśli organizujecie Państwo przetarg lub konkurs, chętnie weźmiemy w nim udział. Działamy w całej Polsce. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy śmiało dzwonić.