MediaDom

Ultraszybki internet
radiowy dla Twojego Domu.

Firma MediaNET jest godnym zaufania, solidnym dostawcą usług teleinformatycznych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu proponowane przez nas rozwiązania są nie tyko niezawodne, ale też dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

MediaNET kładzie szczególny nacisk na poszukiwanie nowoczesnych metod ingerowania w budowę infrastruktury teleinformatycznej, mających na celu świadczenie jedynie najbardziej zaawansowanych technologicznie usług.

Charakterystyka pasma MediaNET

 • Niezmienność

  Dzięki użyciu symetrycznych łączy nasze pasmo jest stabilne

 • Bezpieczeństwo

  Dbamy o pozostawienie rezerwy, zapobiegając utracie danych
  i opóźnieniom w sieci

 • Zoptymalizowanie

  Kontrolujemy ruch w sieci tak, by
  zapewnić stały dostęp do jej najpopularniejszych zasobów i najważniejszych podmiotów

 • Stały zapas

  Zapewniamy klientom stały i płynny
  dostęp do Internetu, bazując między innymi na protokole IPv6

Dodatkowe informacje

Łącza światłowodowe oferowane przez firmę MediaNET zakończone są portem Ethernet.

MediaNET świadczy usługi routingu statycznego lub BGP, które pozwalają na pełną kontrolę nad zarządzaną siecią i dostosowanie przestrzeni teleinformatycznej do profilu firmy.

Korzystając z usług MediaNET otrzymasz profesjonalne wsparcie podczas rejestracji, przydziału systemów AS (Autonomous Syrstem) i w zakresie generowania numeracji IP.

Co zyskujesz
wybierając MediaNET?

 1. Usługi naszej firmy dostosowane są do wytycznych zawartych w umowie SLA (Service Level Agreement), czyli zapewniają Ci:

  • stały kontakt z nami,

  • pełny monitoring infrastruktury,

  • regularne raporty stanu faktycznego instalacji,

  • wiadomości dotyczące osiąganych przez sieć wyników.

 2. Nasza sieć zapewnia Ci szybki dostęp do krajowych i światowych zasobów Internetu, na której jakość kładziemy szczególny nacisk.

 3. Dbamy o potrzeby każdego klienta, oferując strong a także przydział dedykowanego opiekuna i doradztwo specjalistów z pionu technicznego.

 4. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy czyni nas uczciwym i wiarygodnym partnerem biznesowym, który cieszy się zaufaniem tysiąca klientów na terenie całej Polski.